MyYazar 29 Eylül 2017

Ödeme seçenekleri

Web sitenize bir reklam yayınlamaya karar verdiğiniz miktarı kullanıcılarınızdan tahsil edebilir ve günden itibaren para kazanabilirsiniz. Osclass web sayfanızdaki Ödemeler eklentimizle, reklamlarınızı dünyanın herhangi bir yerinde ücretlendirmek için Paypal, Stripe (Visa, MasterCard, American Express, vb.) Veya BitCoin ile kolayca entegre edilebilir.

Dünya çapındaki yerler

Dünyadaki herhangi bir yer için sınıflandırılmış reklamlarınızın web sayfasını oluşturun, tercih ettiğiniz yerde istediğinizi seçmeniz için her konumu kaydedin ve önceden yükleyin: ülke, ülke + bölge veya ülke + bölge + şehir.

Filigran

Kullanıcılarınız tarafından yüklenen resimlere otomatik olarak bir filigran ekleyin böylece hiç kimse içeriği çalamaz. Yüklenen tüm resimler korunuyor. İstediğiniz bir metin veya resim filigran arasından seçim yapabilirsiniz.

Uyarılar

Uyarı servisi sayesinde web sayfasını kullanarak kullanıcıları büyütün. Seçtiğiniz kategoride yeni bir reklam yayınladığında Osclass web sayfanız bir e-posta gönderir. Uyarıların etkinleştirilmesi ve devre dışı bırakılması, günlük olarak alınan aynı e-postada otomatiktir, ancak bunu kontrol panelinizden manuel olarak da yönetebilirsiniz.

Özel Alanlar

Bir reklam tanıtan ek alanları tanıtın ve bunları gerektiği gibi işaretleyin. Örneğin, reklamverenlerin yayınladıkları ürünün yeni veya ikinci el olduğunu belirtmelerini istiyorsanız, kullanıcıları reklamı tanıttıklarında işaretlemek için gerekli bir onay kutusu ekleyebilirsiniz.

Statik sayfalar

Kim olduğunuzu açıklamak için 100 statik sayfayı oluşturun, web siteniz için bir SSS bölümü oluşturun veya ziyaretçilerinize neyi anlatmak istediğinizi açıklayın. Statik sayfanız için en iyi sonuca ulaşmak için WYSiWYG düzenleyicisini kullanın.

Kategori ve alt kategori ekle

Osclass web sayfanızdaki varsayılan miktardan daha fazla kategoriye mi ihtiyacınız var? Endişelenme. İhtiyacınız olan kadar çok kategori ve alt kategori değiştirebilir veya oluşturabilirsiniz. Gereksiz kategorileri kaldırın ve kitlenizin ürünlerini tanıtmak için ihtiyaç duyduğu kategorileri oluşturun.

Banner’larınızı ekleyin

Kendi reklamlarınızı web sitenize göstermenizi ve para kazanmanızı kolaylaştırmak için en yaygın reklam biçimlerini içeren önceden doldurulmuş boşluklarınız var. Ayrıca, zaten oluşturulmuş delikleri terk ediyoruz, böylece Google Adsense kodunuzu web sayfanızda kullanabiliyorsunuz

Entegre Google Maps

Satmak istediğiniz ürünün veya hizmetin adresini Google Haritalar eklentisi sayesinde yalnızca bir haritaya tam adres ekleyerek bulmanıza izin veren Google Haritalar eklentimizle ekleyin.

Video reklamları yayınla

Kullanıcılarınızın Youtube eklentisi sayesinde reklamlarını bir fotoğraf veya video ile zenginleştirmelerine izin verin, kullanıcı yalnızca istediği videoyu göstermek için bir URL yapıştırmanız yeterlidir.

Para Birimini Seç

Avro, dolar, rupi ya da pound, sayfanızda kullanabileceğiniz bozuk paralardan bazılarıdır. Ve yakın gelecekte yeni para birimleri ekleyeceğiz.

Cep telefonları ve tabletler için tepki veren

Web siteniz, web sayfanızı artıracak olan cep telefonları ve tabletler için duyarlı olacak.

Sınırsız reklamlar

Kullanıcılarınız sınırsız reklam / sayfa özelliği sayesinde istedikleri sayıda reklam yayınlayabilir.

Reklamlarınızı Sosyal paylaşım ağlarında paylaşma

Reklamlarınızı Facebook, Twitter ve diğer sosyal paylaşım ağlarında paylaşın

Sitenizdeki görüntüleri / medyayı yönetme

Kullanıcıların reklamlarına kolayca yüklediği resimleri yönetim panelinizden düzenleyin veya silin.

Kullanıcıların kara listesi

Web sayfanıza reklam göndermek istemediğiniz belirli kullanıcılara erişimi engeller.

Kuruluş filtreleri

En yeni veya en eskilere, en pahalı veya en ucuz reklamlara göre sıralanmış listeleri görmek için sonuçlarımızı filtrelerimizle sıralayın. Ayrıca, reklamları liste formatında veya mozaik biçiminde görüntüleyebilirsiniz, bu sizin için.

SEO Dostu

Sınıflandırılmış reklamlarınızın web sayfası, Osclass tarafından kullanılan SEO dostu yapısı sayesinde oluşturulduğu andan itibaren Google tarafından dizine eklenmeye hazır. Sayfanız, oluşturulduğunda her arama motoruna robots.txt görüntüleyecektir.

Google Analytics

Yönlendirmeleriniz, en çok ziyaret edilen sayfalarınız veya ortalama ziyaret süresi gibi hedef kitleniz hakkında daha fazla bilgiye sahip olmalısınız? Sorun değil, web sayfanıza kendi Google Analytics kodunuzu kullanarak tüm bilgilere erişebilirsiniz.

Anti Spam

Akismet teknolojisi sayesinde, sınıflandırılmış reklamlarınızın web sayfasında spam reklamlar bulundurmayı unutun. Osclass ile spamlerin hem gösterilen reklamlarda hem de kayıtlı kullanıcılar dışında kalmasını sağlayacaksınız. Osclass’a inanıyorsanız, web siteniz çöp ile doldurulmayacaktır.

Kendi e-posta sunucunuzu veya Google Apps’ı kullanın.

E-posta gönderme gereksinimleri çok yüksekse, sorun yaşamayacaksınız: Osclass’a dahil olan ücretsiz gönderim yanında, kendi posta sunucunuzu daima yönetebilirsiniz. Hazırlamak ve hazırlamak için gerekli değerleri girin. Web sayfanızın Osclass’daki postaları için kendi Gmail hesabınızı veya Google Apps’ınızı kullanmanız daha da kolaylaştırabilir.

LOPD

Sayfanız İspanya’da bulunuyorsa, ücretsiz eklentimiz sayesinde LOPD’ye uymayı kolaylaştıracaksınız. Yönetim panelinde etkinleştirin ve belirtilen adımları izleyin.

Bakım Modu

Web sayfanızla bir süre ilgilenemiyorsanız ve yokluğunuzda yayınlanan içerikten endişeleniyorsanız, kolaylaştırıyoruz: bakım modunu etkinleştirdiğinizde, sayfanızı devre dışı bırakana kadar etkinliğiniz kalmayacaktır.

Tarih biçimini seçin

Tarih ve saat biçimini ülkenize göre ayarlayın. DD / MM / YYYY veya AA / GG / YYYY görüntüleyebilirsiniz, seçim sizindir.

Stopwords

Web sitenizde yayınlamak istemediğiniz kelimeleri veya anahtar kelimeleri, para birimleri işlevleri ile seçin. Listede görüntülemek istemediğiniz kelimeleri ekleyin ve hiç kimse onlarla bir reklam yayınlayamaz.

Yöneticiler

Osclass, sınırsız yönetim hesaplarının sayfayı gerekli tüm izinlerle yönetme işlevine sahip olmasına izin verir. Osclass web sayfanızı yönetmek artık yalnız bir görev olmak zorunda değildir.

Reklamların denetimi

Web sayfanızda yayınlanan her reklamı hızlı ve kolay bir şekilde yönetin. Onları topluluğa göstermek istemiyorsanız onları “engellenmiş” veya “devre dışı” olarak işaretleyin. Onları korumak istemiyorsanız onları da ortadan kaldırabilirsiniz. Veya isterseniz, bunları kullanım kurallarına göre yönetici menünüzden kendiniz düzenleyin.

E-posta şablonları

Sınıflandırılmış reklamlarınızın doğru bir şekilde çalışması için gereken tüm e-postalar otomatik olarak web sitenize yüklenir. Bir kullanıcı bir reklamverene her mesaj gönderdiğinde, kayıt yaptığında veya iletişim kurduğunda, herkes kendi e-postalarınızı kendiniz yazmanıza gerek kalmadan alacaktır. Ve şablon metnini değiştirmek isterseniz, sadece onu düzenlemeniz ve istediğiniz gibi bırakmanız gerekir.

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*

Etiketler:, , ,