MyYazar 29 Eylül 2017

İş Yerinde Web Sitelerinin Engelini Kaldırın

İş ağınız, kişisel e-postanıza veya sosyal medya hesaplarınıza erişiminizi kısıtlıyor mu? SaferVPN, kontrolü size geri veriyor. Bu kısıtlamaları ortadan kaldırmanız ve iş yerinde hangi web sitelerine ne zaman girmek istediğinizi belirlemeniz için webde şifreli bağlantıyla gezinin.

HEMEN KULLANMAYA BAŞLA

Okulda Web Sitelerinin Engelini Kaldırın

Okuldayken favori sitelerinize erişim engeliyle karşılaşmaktan sıkıldınız mı? Üniversiteniz bazı sitelere sansür koyuyorsa, endişelenmenize artık gerek yok. SaferVPN’in sunucu ağına bağlanarak, kampüste bile istediğiniz an, istediğiniz yerden anonim ve takip edilemez bir bağlantıyla gezinin.

HEMEN KULLANMAYA BAŞLA

Sosyal medya, Yayın ve Sansürlü Sitelerin Engelini Kaldırın. İstediğiniz An. İstediğiniz Yerden.

SaferVPN ile tüm sitelere Anında Erişimin Tadını Çıkarın.

Super Fast Connection

Süper Hızlı Bağlantı

İndirme limiti veya bant genişliği limiti yok. Favori web sitelerinize ve yayın içeriğinize ışık hızında erişin!

Servers Around the World

Dünyanın Her Yerinde Sunucular

Dünya çapında 24’ün üzerinde konumda bulunan 150 sunucuyla nerede olursanız olun web sitelerine kolaylıkla bağlanabilir ve engelleri aşabilirsiniz.

Bypass Geo-restrictions

Coğrafı kısıtlamaları aşın

İçerik erişilebilir değil mi? Artık erişilebilir. Global sunucularımızdan bir tanesinden bir IP adresi seçin ve en popüler sosyal medya ve yayın sitelerinin engelini kaldırın.

Super Easy VPN

Sansürü Aşın

Şifreli bağlantıdan faydalanmak ve sansürlü siteleride serbest ve anonim bir şekilde gezinmenin tadını çıkarmak için sunucu ağımıza bağlanın.

 

 

 

Yayın Yapan Medya Sitelerinin Engelini Kaldırın

En yeni ve en iyi eğlence içeriklerini nerede olursanız olun yayınlandıkları anda izleyebilirsiniz. Netflix, Hulu, Amazon Prime ve Crackle’ın yanı sıra BBC iPlayer, HBO Go, ABC, AMC ve daha fazlasını içeren platformların yayınlarını coğrafi kısıtlamalar olmadan izleyin.

HEMEN KULLANMAYA BAŞLA

Netflix'in Engelini Kaldırın

YouTube Yayın Engelini Kaldırın

Bir YouTube videosu izlemeye çalışıp “Bu video ülkenizde mevcut değildir” yazısını daha önce görmüş olmalısınız. Artık, endişelenmenize gerek yok. Bir SaferVPN IP adresiyle izlemek istediğiniz bütün müzik ve popüler videoları izlemek için YouTube’un bölgesel filtresini kolaylıkla kaldırabilirsiniz

HEMEN KULLANMAYA BAŞLA

Gizliliğinizi Korumak için IP Adresinizi Değiştirin

Webde dolaşırken kimsenin adımlarınızı takip etmemesi için kendinizi sanal olarak gizleyin. Kimliğinizi, faaliyetlerinizi ve konumunuzu İnternet Servis Sağlayıcılarından, üçüncü şahıslardan ve hükümet organlarından gizlemek için IP adresinizi değiştirin.

 

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*

Etiketler:, , , , ,